eliminace rizik, výběr a správné aplikace elektrických zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu

Zveme Vás na odborný seminář pořádaný ve spolupráci se společností Generi.

Hlavními tématy semináře jsou: eliminace rizik, výběr a správné aplikace elektrických zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu s vloženými příklady sporných a zdánlivě správných aplikací s konstrukčním opomenutím vedoucím i  k mimořádným událostem.

Jako osvěžení znalostí poslouží i další část semináře poukazující na základní informace o tom, co nového vnesly jednotlivé části normy ČSN EN 60 079 ve své nejnovější edici do výběru, montáže, dozoru a revizí elektrických zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu.

V průběhu celého semináře bude možné blíže se seznámit s produktovou řadou výrobků firmy GENERI s.r.o. Šumperk, vystavenými vzorky i odbornými pomůckami, sloužící k bezpečnému provozování zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu. K dispozici budou odborní poradci v této oblasti jako i hlavní přednášející se svými bohatými znalostmi a přehledem v oblasti provozování elektrických přístrojů v prostředí s nebezpečím výbuchu.
Kromě specialistů firmy GENERI s.r.o. bude přednášet také odborný konzultant z Fyzikálně technického zkušebního ústavu Ing. Jan Pohludka.

MOTTO: „ Co se změnilo, s tím vás seznámíme, co jste zapomněli, to Vám osvěžíme "

Seminář je určen pro:

  • projektanty,
  • revizní techniky,
  • pracovníky montážních firem,
  • a pro všechny, kdo se zajímají o elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu.

 

GENERÁLNÍ PARTNER
Generi
Mediální partneři
Elektro
Elektrika.cz
Elektroinstalatér
ICT Network News
Industry EU
Partneři
OEZ Letohrad
IN-EL
Igniscon